Polityka prywatności

AKTIV Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. K.
62-081 Wysogotowo, ul. Bukowska 8
REGON: 381908230
NIP: 7773344136
Sąd Rejonowy w Poznaniu numer KRS: 0000759891

Klauzula RODO – ochrony danych osobowych
Korzystając z formularzy dostępnych na stronie internetowej Aktiv.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przekazanych nam w treści formularza oraz oświadczasz, że przekazując dane osobowe osób trzecich zostałeś w tym zakresie umocowany.
Przetwarzanie danych prowadzone jest w celu realizacji: zamówienia, usługi, sprzedaży, rozpatrzenia reklamacji, jak również w celach rachunkowych i podatkowych oraz w celach marketingowych.
Administratorem przekazanych danych osobowych jest:

  • AKTIV Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. K.
    ul. Bukowska 8,
    62-081 Wysogotowo;
    KRS 0000759891
    e-mail: office@aktiv.pl

Masz prawo do dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres właściwy do zakończenia wzajemnych rozliczeń wynikający ze świadczonych przez nas usług, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.