Firma Aktiv rozpoczęła działalność w 1998 roku projektując, wytwarzając i aranżując place zabaw dla dzieci przy wykorzystaniu między innymi produktów wytwórstwa własnego. Z kolejnymi latami tworzyliśmy i wyposażaliśmy kolejne placówki własne oraz rozwijaliśmy i wzbogacaliśmy produkcję o nowe technologie i elementy. Dziś Aktiv to blisko 100-osobowy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą nowoczesne, estetyczne i bezpieczne wyposażenie placów zabaw. Mocnym ogniwem naszej firmy sa również doświadczeni i biegli w wykonywaniu swoich zadań pracownicy, którzy od wielu lat montują konstrukcje placów z belek drewnianych.

Wytwarzane przez nas wyposażenie placów zabaw jest obecne na terenie całego kraju – kilka ekip montażowych zapewnia dużą mobilność i elastyczność oraz szybki czas wykonania montażu w każdym miejscu Polski.

Kiedy projektujemy, realizujemy i montujemy wyposażenie placów zabaw zawsze i przede wszystkim kierujemy się bezpieczeństwem, funkcjonalnością użytkową oraz estetyką wykonania danej realizacji.

W bieżącym roku wprowadziliśmy nową linię placów zabaw wykonanych z tworzywa i metalu.

Zapraszamy do współpracy z Aktiv!